Dziękujemy za Wasze  zaufanie i cudowne opinie o Animalshouse

 (zapraszamy po więcej na naszego Facebooka!) 

 

 

„Duży ogrodzony teren, zagospodarowany, częściowo zadrzewiony dla uzyskania cienia w słoneczne dni, staw, masa miejsca do biegania. To wszystko oczywiście ma znaczenie, ale najistotniejsi w takich miejscach są ludzie. A Właściciele Hotelu okazali się być cudowni, ciepli, z cudowną empatią dla zwierząt. To są ludzie, którzy autentycznie kochają zwierzęta, a Pani Weronika mówiąca „na zdrowie” kichającemu psu – chwyciła nas za serca…”

Pani Katarzyna 

 

„Potrzebowaliśmy bezpiecznego i spokojnego miejsca dla Barona na sylwestra. Sami wybieraliśmy się w miejsce gdzie pies by się męczył . Animalhouse okazał się strzałem w dziesiątkę  Hotel znajduje się z dala od zgiełku miasta. Pies mógł wybiegać się po ogromnym terenie a bardzo mili właściciele dopilnowali żeby wieczorem pies zrelaksowany spokojnie w ciepłe spał.”

Pani Olga 

 

„Jeżeli chcesz wysłać psa „na wakacje na wieś”, albo zwyczajnie na hotel za

miasto, szukasz bezpieczny, swobodny wybieg po horyzont, z woda, starodrzewiem

i miejscem do ćwiczeń – to tu! Polecam!”

Pani Monika 

 

„Nasze psiaki były tydzień pod opieką Animalhouse,wróciły wybiegane,wymęczone

i od razu poszły spać 🙂 Początkowo dzwoniłem codziennie zapytać czy wszystko w porządku ale za

każdym razem słyszałem szczegółowe informacje co się dzieje i mnie to uspokoiło”.

Pan Marek 

 

„Dziękujemy bardzo za profesjonalną opiekę 🙂 pobyt 13-latka okazał się

całkiem beztroski 🙂 polecamy Państwa usługi bez zastanowienia!”

Pani Marta 

 

„Zwięrzęta oprócz ogromnego terenu do zabawy i przytulnego miejsca do spania, dostają pradziwie domowe ciepło niezależnie od wieku, stanu zdrowia, czy temperamentu. Pełne wrażliwości podejście, profesjonalna opieka, fachowa wiedza oraz rozumienie zwierzęcych potrzeb i emocji to tylko część zalet, które można by wymieniać i wymieniać 

Pani Agnieszka 

 

„Myślę, że niewiele jest takich miejsc gdzie całkiem spokojnie możemy powierzyć zwierzęta na czas naszej nieobecności. My właśnie takie miejsce znaleźliśmy w Animalshouse. To co najwazniejsze w tym miejscu, to cudowne, ciepłe osoby czyli opiekunowie i profesjonalizm. Polecamy.”

Pani Sylwia 

Facebook